Ve Čtenářském klubu k Valentýnu ListOvání

14. únor je pro mnohé ve znamení valentýnských přání, srdíček a květin. My, ve Čtenářském klubu, jsme dostali dárek zcela originální a nevšední, a sice ListOvání. Přijel za námi pan herec Lukáš Hejlík se svou hereckou partnerkou Věrou Hollou a zcela nás pohltili prezentací knih Jamese Dawsona a Hayley Longové Jak být klukem a Jak být holkou. 

14. únor je pro mnohé ve znamení valentýnských přání, srdíček a květin. My, ve Čtenářském klubu, jsme dostali dárek zcela originální a nevšední, a sice ListOvání. Přijel za námi pan herec Lukáš Hejlík se svou hereckou partnerkou Věrou Hollou a zcela nás pohltili prezentací knih Jamese Dawsona a Hayley Longové Jak být klukem a Jak být holkou. Naše mladé čtenáře oslnili nejen otevřeností, s jakou probírali choulostivá témata puberty, ale také vtipem, upřímností a kamarádským přístupem k nám všem.

Po skončení představení jsme měli jedinečnou možnost si s herci neformálně povykládát, ochotně nám odpověděli na naše zvídavé dotazy a my jsme jim na oplátku sdělili, co rádi v klubu čteme. Honza Lučan dokonce sebral všechnu odvahu a vystoupil s textem z knihy Petra Holky Piráti z Marka Twaina a odměnou mu byl velký potlesk všech i osobní pochvala Lukáše Hejlíka. Tím se nemůže pochlubit každý. Závěrečná společná fotka byla pak dárkem pro nás všechny. Děkujeme! A těšíme se s ListOváním brzy na shledanou, příště už pro všechny děti naší školy.

Text a foto: M. Handlířová a M. Rychtová

Následující

Archivy