Vánoční projekt

Před vánočními svátky proběhl na naší škole projektový den s názvem Dárek pro všechny. Dopředu bylo jasné, že se bude “něco” hrát, ale co to bude, se všichni dozvěděli až v den D. Ve všech třídách se chystalo, zkoušelo, hrálo a samozřejmě natáčelo. Vzniklo téměř 50 videí z nichž odborná porota vybrala 8 nejlepších. A kdo vyhraje, bude teď na Vás.

Před vánočními svátky proběhl na naší škole projektový den s názvem Dárek pro všechny. Dopředu bylo jasné, že se bude “něco” hrát, ale co to bude se všichni dozvěděli až v den D. Ve všech třídách se chystalo, zkoušelo, hrálo a samozřejmě natáčelo. Vzniklo téměř 50 videí z nichž odborná porota vybrala 8 nejlepších. A kdo vyhraje bude teď na Vás.

Nejdříve se podívejte na soutěžní videa. Jsou rozdělena do dvou kategorií. 

I. kategorie (6. a 7. třída)

Soutěžní video číslo 1 (6.B)

Soutěžní video číslo 2 (6.C)

Soutěžní video číslo 3 (7.A)

Soutěžní video číslo 4 (7.C)

II. kategorie 

Soutěžní video číslo 5 (8.B)

Soutěžní video číslo 6 (9.A)

Soutěžní video číslo 7 (9.B)

Soutěžní video číslo 8 (9.M)

 

HLASOVACÍ FORMULÁŘ (hlasujte pro jedno video v každé kategorii)

 

Archivy