Předškoláci navštívili 1. třídy

Protože se blíží termín zápisu do prvních tříd, přišli nás ve středu 14.3. navštívit předškoláci z MŠ Slunečnice. Zúčastnili se společné vyučovací hodiny čtení, aby věděli, co je po prázdninách čeká. Předškoláci si vyzkoušeli, jak děti ve škole pracují a také aktivně plnili úkoly společně s prvňáčky. Na všechny děti, které letos za námi přijdou k zápisu, se moc těšíme a přejeme jim mnoho úspěchů.

Protože se blíží termín zápisu do prvních tříd, přišli nás ve středu 14.3. navštívit předškoláci z MŠ Slunečnice. Zúčastnili se společné vyučovací hodiny čtení, aby věděli, co je po prázdninách čeká. Předškoláci si vyzkoušeli, jak děti ve škole pracují a také aktivně plnili úkoly společně s prvňáčky. Hodina se nám povedla a věříme, že se nám podařilo rozptýlit případné obavy ze školního prostředí. Na všechny děti, které letos za námi přijdou k zápisu, se moc těšíme a přejeme jim mnoho úspěchů.

 

text M. Jiroušková, foto T. Studnička

Archivy