Budeme dělat cirkus

Chcete vyzkoušet, co obnáší práce klauna, akrobata, žongléra, fakýra, tanečnice nebo chodce na laně? Chcete zažít potlesk vyprodaného cirkusového stanu? Chcete během týdne prožít něco, co jste ještě nezažili? Vezměte s sebou rodiče a vyzkoušejme si spolu postavit cirkusové šapito.

Chcete vyzkoušet, co obnáší práce klauna, akrobata, žongléra, fakýra, tanečnice nebo chodce na laně? Chcete zažít potlesk vyprodaného cirkusového stanu? Chcete během týdne prožít něco, co jste ještě nezažili? Vezměte s sebou rodiče a vyzkoušejme si spolu postavit cirkusové šapito.

Pojďte se přidat a zapojit se do naší cirkusové rodiny.

V týdnu od 13.-19. května 2018 se naše škola stane Cirkusem Happy Kids. Přihlášení žáci připraví za jeden týden vystoupení pro spolužáky, rodiče i jiné školy. Kromě vystoupení v kostýmech, pod vedením skutečných artistů budete moci zdokonalovat sami sebe. Je to o zvládnutí týmové spolupráce, o zodpovědnosti, o respektu, o vzájemné podpoře, kreativitě a v neposlední řadě o odvaze.

Pojďte s námi do toho a vytvořme si ze školy cirkus.

Dopis pro rodiče

Video

Cirkus Happy Kids

Nejnovější příspěvky
Archivy