Lezecká stěna je otevřena veřejnosti

V sobotu venku mrzlo a sněžilo, ale my jsme v teple, s hudebním doprovodem skupiny SAH, otevírali novou lezeckou stěnu.

V sobotu 17. března se za příjemného hudebního doprovodu školní skupiny SAH, ve sportovní hale ZŠJN Krnov, slavnostně otevřela veřejnosti nová lezecká stěna. Více než 250 návštěvníků pozdravil pan místostarosta Krnova a náměstek hejtmana MSK Jan Krkoška, který symbolicky stěnu otevřel svým prvovýstupem. Následoval jej také tajemník MÚ Krnov Ing. Igor Kozelek. Pak už byla stěna k dispozici veřejnosti. O bezpečnost a jištění, všech účastníků se starali členové HO AVATAR Krnov. Velmi nás potěšil zájem veřejnosti a hlavně velká účast dětí a mládeže.

Od pondělí 19. března může stěnu využívat za podmínek daných provozním řádem také veřejnost. Po návštěvnících budeme vyžadovat osvědčení o absolvování kurzu bezpečného lezení, nebo instruktorské zkoušky.

Děkuji skupině SAH pod vedením M. Kopečka, členům HO AVATAR panu Vlachovi, Hermanovi, Raidovi a paním Bednarčíkové a Vlachové, zástupcům města pánům Krkoškovi, Binarovi, Nowakovi a Kozelkovi a vám všem, kteří jste si udělali čas a vytvořili slavnostní atmosféru.  Těšíme se na Vás.

Text K. Handlíř, foto J. Vlach

Předchozí

Následující

Archivy