Dobble nás baví

Ve středu 14. března se konalo školní kolo turnaje v DOBBLE, který organizovaly děti ze žákovského parlamentu I. stupně. Do školního kola postoupilo celkem třicet dětí z prvních až pátých tříd, chlapců a dívek. Děti se rozlosovaly podle kategorií – mladší a starší a boj o postup do dalších kol nastal.

Do školního kola postoupilo celkem třicet dětí z prvních až pátých tříd, chlapců a dívek. Děti se rozlosovaly podle kategorií – mladší a starší a boj o postup do dalších kol nastal. Všichni bojovali ze všech sil a všechny děti byly moc šikovné a na ty úplně nejšikovnější čekaly pěkné ceny.
Poděkování patří i starším dětem parlamentu, kteří zodpovědně vykonávali roli rozhodčích.

VÝSLEDKY:

Mladší dívky