Basketbal

Žákyně 8 a 9. tříd se v úterý 13. 3. 2018 zúčastnily okresního kola v basketbale. Na rozdíl od loňského turnaje, na kterém se sešlo několik týmů z celého okresu se bohužel letos přihlásily jen tři krnovské týmy. K favoritkám turnaje patřil pořádající tým ZŠ Dvořákův okruh, který porazil jak Gymnázium Krnov, tak bohužel i naše dívky.

Žákyně 8 a 9. tříd se v úterý 13. 3. 2018 zúčastnily okresního kola v basketbale. Na rozdíl od loňského turnaje, na kterém se sešlo několik týmů z celého okresu se bohužel letos přihlásily jen tři krnovské týmy. K favoritkám turnaje patřil pořádající tým ZŠ Dvořákův okruh, který porazil jak Gymnázium Krnov, tak bohužel i naše dívky. Nezbývalo než zabojovat o druhé místo a zde se projevila větší bojovnost a sehranost našich dívek. Holkám chci poděkovat, že dokázaly zabojovat i v tak lepené sestavě a doufám, že příští rok bude účast hojnější.

Sestava: Hofmanová, Halířová M., Houbová, Mališová, Schindlerová, Sofianidu, Vrbová M.

text a foto: Monika Veselková

Archivy