Jarní dílny

Jistě se už po dlouhé zimě všichni těšíme na sluncem prohřáté jarní dny. I děti z 1. a 4.oddělení ŠD se na nadcházející svátky jara připravily a to na „ jarních dílničkách“. V ateliéru na Žižkové ulici si ozdobily velikonoční vajíčko a prošly „ jarní očistou“.

Jistě se už po dlouhé zimě všichni těšíme na sluncem prohřáté jarní dny. I děti z 1. a 4.oddělení ŠD se na nadcházející svátky jara připravily a to na „ jarních dílničkách“. V ateliéru na Žižkové ulici si ozdobily velikonoční vajíčko a prošly „ jarní očistou“.

Ta byla plná vitamínů…..spousta ovoce i zeleniny byla pro děti připravená tak, aby si samy mohly do hrníčků vybrat, co mají rádi a připravit si z nich zdravé smoothie.
Trochu si i při tom zasoutěžily i zaktivovaly svoje smysly, když musely pouze čichem poznávat různé pochutiny ( kakao, skořici atd.)
Na zpáteční cestě se na nás konečně i to sluníčko usmálo a tak cesta do družinky byla nakonec i příjemná.

Text a foto: Okapalová L.

Archivy