Modrá je dobrá

Dne 4.4. se i naši žáci zapojili do kampaně ČESKO SVÍTÍ MODŘE. Podpořili tím lidi trpící Autismem, neboť duben je měsíc POROZUMĚNÍ AUTISMU. Přišli jsme do školy v modrém oblečení. Někteří měli modré jen tričko nebo kalhoty, jiní byli v modrém od hlavy až k patě.

Dne 4.4. se i naši žáci zapojili do kampaně ČESKO SVÍTÍ MODŘE. Podpořili tím lidi trpící Autismem, neboť duben je měsíc POROZUMĚNÍ AUTISMU. Přišli jsme do školy v modrém oblečení. Někteří měli modré jen tričko nebo kalhoty, jiní byli v modrém od hlavy až k patě.

Proč v modré? To my už víme. Modrá je barvou komunikace a porozumění a s tím mají lidé žijící na spektru největší problém. Jsou tím trochu jiní, ale ne horší.
Tímto děkujeme všem, kteří se zapojili.
Heslo měsíce dubna: MODRÁ JE DOBRÁ.

pedagogové a žáci naší školy

Archivy