Natálka nás reprezentovala v krajském kole OJČ

Ve čtvrtek 5. 4. 2018 se v SVČ Ostrava – Moravská Ostrava uskutečnilo krajské kolo olympiády v českém jazyce, kde naši školu reprezentovala žákyně z 9.M. Natálie Kukelková zúročila své vědomosti z českého jazyka v náročném gramatickém testu a osobitě se poprala také se slohovou částí.

Ve čtvrtek 5. 4. 2018 se v SVČ Ostrava – Moravská Ostrava uskutečnilo krajské kolo olympiády v českém jazyce, kde naši školu reprezentovala žákyně z 9.M. Natálie Kukelková zúročila své vědomosti z českého jazyka v náročném gramatickém testu a osobitě se poprala také se slohovou částí. Slohovou práci na téma “V noci na hradě” mohli účastníci, tak jako v kole okresním, vypracovat libovolným slohovým útvarem formou prózy v doporučené délce 25 – 30 řádků.

Natálie ve velké konkurenci vynikajících žáků ostatních škol v kraji uspěla a obsadila krásné 10. místo. Natálii za její účast děkujeme a gratulujeme k pěknému umístění. Přejeme mnoho úspěchů v dalších soutěžích.

Za kabinet českého jazyka Tereza Valášková

Nejnovější příspěvky
Archivy