Poslední den

Poslední, téměř odpočinkový, den začal zaspáním Gabčíka s Kubišem. Kamarád je budil jenom jednou! Stává se to každý rok, přijít to muselo. 

S mírným zpožděním odjíždíme směr Trója. První zastávka je tropický skleník. Spousta nádherně kvetoucích rostlin a vzácných motýlů. Potom projdeme zahradou trojského zámku a už míříme do zoo. Hraje se oblíbená hra o body. Vítězů je 10. I když se našlo pár Čurdů, kteří své kamarády lákali do pasti, nebo prostě jen napráskali. 

Po večeři nás čeká muzikál Sugar v Divadle Na Fidlovačce. Jedeme tramvají přes půlku Prahy, ale známá místa nás nezajímají, protože zapichujeme nože do pařezů. (hra na mobilním telefonu)

Téměř 3 hodinové představení se nám líbilo a už nás čeká jen cesta zpátky na hotel. Zítra nás čeká balení. Vzhledem k tomu, že k dnešní snídani chodili někteří podle vzoru chytré horákyně – oblečení, neoblečení, protože nenašli 1 papuč, případně 2 stejné ponožky, bude balení zřejmě zajímavé. 

Archivy