1. Báječný Modroběh

Ve středu 25.4. 2018 proběhl v Krnově 1. báječný modroběh. A Vy se určitě práte, proč zrovna modroběh? Tak odpověď na tuto otázku je velice snadná. Naše škola chtěla touto akcí podpořit všechny děti i dospěláky s PAS a vyjádřit všem naši podporu. A to se povedlo.

Ve středu 25.4. 2018 proběhl v Krnově 1. báječný modroběh. A Vy se určitě práte, proč zrovna modroběh? Tak odpověď na tuto otázku je velice snadná. Naše škola chtěla touto akcí podpořit všechny děti i dospěláky s PAS a vyjádřit všem naši podporu. A to se povedlo. Celkem 500 účastníků zvládlo trať přes 2 km dlouhou. Udělali jsme tak rekord a překonali Prahu i Hradec Králové. Výtěžek z dobrovolného startovného dosáhl krásných 3000 Kč a penízky pošleme právě tam, kde je potřeba pro tyto děti.

Za nás organizátorky bychom chtěly poděkovat především všem dětem a učitelům naší školy, panu řediteli i paní zástupkyni, dále pak žákům 9. M, kteří pomáhali s přípravou a organizací, paní učitelce Zdeňce Kolářové a prvňáčkům ze základní školy Úvalno, Slezské diakonii, školkáčkům ze Sdružeňáčku, také za podporu paní starostce a zástupcům města a perfektní policejní dohled. A tak jako každá pohádka má svůj začátek a šťastný konec, tak je to i u nás. Modrý měsíc duben začal u nás na škole modrým dnem a ukončili jsme ho báječným modroběhem. A co byl pro nás ten šťastný konec? No přece ty rozzářené tváře všech dětí, které si odnesly nejen sladkou odměnu, ale doufám, že i skvělý zážitek.

Děkujeme Všem a určitě se budeme těšit na další rok a naše společné běhání.

Alena Dlabajová, Janka Vojtěšková,Lenka Okapalová

Předchozí

Následující

Archivy