J(e)deme Krnovem

V úterý 18.9. se v odpoledních hodinách konala ve Smetanových sadech sportovní akce J(e)deme Krnovem. Akce byla součástí projektu Evropský týden mobility Krnov 2018, který byl spolufinancován Moravskoslezským krajem. Pořadatelem celé akce bylo Zdravé město Krnov. Závodu se zúčastnilo 231 dětí z prvních až pátých tříd krnovských základních škol.

V úterý 18.9. se v odpoledních hodinách konala ve Smetanových sadech sportovní akce J(e)deme Krnovem. Akce byla součástí projektu Evropský týden mobility Krnov 2018, který byl spolufinancován Moravskoslezským krajem. Pořadatelem celé akce bylo Zdravé město Krnov. Závodu se zúčastnilo 231 dětí z prvních až pátých tříd krnovských základních škol. Připraveno pro ně bylo osm stanovišť s rozličnými, převážně pohybovými a sportovními úkoly. Děti si vyzkoušely jízdu na kole nebo koloběžce, běh ve dvojicích, skákání v pytli, hod na cíl, třídění odpadu, skládání puzzle loga města Krnova a rozpoznávaly i zdravé a nezdravé potraviny. Za splnění daných úkolů děti dostaly barevné razítko a za určitý počet razítek na ně čekaly drobné odměny ve formě reflexních samolepek, klíčenek, odznáčků, přívěsků nebo samonavíjecích pásek. Krásné a slunečné počasí malým sportovcům přálo a tak si všichni sportovní odpoledne užili.

text a foto: Blanka Šrubařová

Nejnovější příspěvky
Archivy