Školní volejbalová reprezentace úspěšně začala

Reprezentační volejbalové týmy ZŠ Janáčkovo náměstí 17 se postupně připravují na celou sezónu. Ti nejmladší členové už si zkusili první křest ohněm v přípravných zápasech s Opavou – Kylešovice. Naše mladší žačky pod vedením oddílu VO Slezská orlice se utkaly ve čtvrtek 27. 9. v Opavě a ve středu 3. 10. na domácí půdě s daleko silnějším soupeřem.

Reprezentační volejbalové týmy ZŠ Janáčkovo náměstí 17 se postupně připravují na celou sezónu. Ti nejmladší členové už si zkusili první křest ohněm v přípravných zápasech s Opavou – Kylešovice. Naše mladší žačky pod vedením oddílu VO Slezská orlice se utkaly ve čtvrtek 27. 9. v Opavě a ve středu 3. 10. na domácí půdě s daleko silnějším soupeřem.
Cílem našich začínajících volejbalistů určitě není vyhrávat, kam přijedou, ale se ctí a důstojně reprezentovat sportovní odvětví na naší škole, které má dlouhou a krásnou tradici. To se našim děvčatům povedlo a já jim k premiéře gratuluji a přeji mnoho dalších úspěchů.
Do školní reprezentace se mohou zájemci přihlásit osobně (kontaktní osoba Bc. Martin Kopeček), nebo emailem ([email protected] ) nebo telefonicky 776463261. Mohou soutěžit v mladších žačkách (děvčata 6. a 7. třída), okresní lize ZŠ a minivolejbale (děvčata a chlapci 6. – 9. třída). Možnost přípravy na trénincích VO Slezská orlice je zdarma, cena startovného v repre je 200,-/rok
Na fotkách jsou naše reprezentantky ve žlutém, spolu se soupeřem z Kylešovic.

text a foto: Martin Kopeček

 

Archivy