Přehlídka středních škol

23. 10. 2018 v době od 13.00 do 16.00 se ve Středisku volného času Krnov (Dobrovského 16) koná PŘEHLÍDKA STŘEDNÍCH ŠKOL určená všem, kdo se zajímají o svou profesní budoucnost, vybírají vhodnou střední školu a studijní nebo učební obor. Představí se střední školy z Krnova, Bruntálu, Opavy a Města Albrechtic. Přehlídka nahradí každoroční Prezentační výstavu středních škol, která se v rámci listopadových třídních schůzek konala na naší škole.

23. 10. 2018 v době od 13.00 do 16.00 se ve Středisku volného času Krnov (Dobrovského 16) koná PŘEHLÍDKA STŘEDNÍCH ŠKOL určená všem, kdo se zajímají o svou profesní budoucnost, vybírají vhodnou střední školu a studijní nebo učební obor. Představí se střední školy z Krnova, Bruntálu, Opavy a Města Albrechtic. Přehlídka nahradí každoroční Prezentační výstavu středních škol, která se v rámci listopadových třídních schůzek konala na naší škole.

leták

Kamila Koukolová

Nejnovější příspěvky
Archivy