Halloweenské odpoledne ve ŠD

Halloweenské čtvrteční odpoledne se prvňáčci z 1. a 4. oddělení ŠD a předškoláci z MŠ Sdružeňáček proměnili v různá strašidla, čarodějnice, netopýry nebo třeba kostlivce a všichni společně si užili program, který pro ně připravily paní vychovatelky.

Halloweenské čtvrteční odpoledne se prvňáčci z 1. a 4. oddělení ŠD a předškoláci z MŠ Sdružeňáček proměnili v různá strašidla, čarodějnice, netopýry nebo třeba kostlivce a všichni společně si užili program, který pro ně připravily paní vychovatelky.
Nejprve si přečetli pohádkový příběh o Bubáčkovi a hned po té se vydali do tělocvičny, kde začala ta pravá zábava! A věřte, že bylo veselo! Tančilo se, skákalo se, strašidýlka dováděla….zatím totiž netušila, co je čeká. Všichni museli splnit úkoly, které prověřily, jak jejich zručnost, tak i jejich sluch a hmat nebo zkusit si překonat strach z neznámého.
No uznejte, dokázali by jste třeba přejít po úzké lávce přes močál? Nebo zvládnout dojít přes překážky k zakletému zámku? Proletět se na koštěti? Poznat vůně u černé kočky? Sáhnout do neznáma, vylovit a poznat předmět u netopýra? A což teprve prolézt pavučinou, aniž by vám nad hlavou zacinkala rolnička? A ještě spoustu dalších úkolů?
A všechna malá strašidýlka to dokázala! A právem si zasloužila odměnu.
A tak všechny děti odcházely nejen s úsměvem na tváři, ale i s medailí, diplomem i sladkou odměnou.

Chtěla bych poděkovat rodičům za přípravu kostýmů pro děti. Také p.učitelce Venháčové, která přišla s dětmi z MŠ Sdružeňáček, s kterou naše škola partnersky spolupracuje. A také našim kamarádům z vyšších tříd, kteří nám přišli pomoct.

Text a foto: Okapalová L.

Nejnovější příspěvky
Archivy