Podzimní setkání 2.C a 7.C aneb ” Zase spolu”

Podzimní setkání našich partnerských tříd vypuklo v pátek 2. listopadu. Když jsme tuto akci plánovali ani v duchu by nás nenapadlo, jaké počasí bude tento den – sluníčko svítilo a hřálo, bylo příjemné teplo, bezvětří a stromy hrály všemi barvami. Žáci 7.C připravili pro druháčky “Šipkovanou” s několika úkoly, které se tematicky pojily k podzimu.

Podzimní setkání našich partnerských tříd vypuklo v pátek 2. listopadu. Když jsme tuto akci plánovali ani v duchu by nás nenapadlo, jaké počasí bude tento den – sluníčko svítilo a hřálo, bylo příjemné teplo, bezvětří a stromy hrály všemi barvami. Žáci 7.C připravili pro druháčky “Šipkovanou” s několika úkoly, které se tematicky pojily k podzimu. Šipky nás zavedly až k řece, kde druháčci poznávali stromy – listy – plody, stopy zvířat, třídili odpad anebo si jen tak zacvičili. Za každý splněný úkol získali indicii, která je přivedla až k pokladu ukrytém na školním hřišti v písku. Na pokladu jsme si všichni smlsli. A nejen to ! Důležité bylo, že jsme se zase viděli, povídali si spolu a utužili své kamarádství. Sedmáci ukázali, že na nás myslí a sami dokážou připravit něco tak, abychom byli alespoň chvíli spolu.

Text: Iva Rudolfová
Foto: Monika Veselková

Předchozí

Následující

Archivy