Reprezentanti ZŠ Janáčkovo mají další úspěchy

První turnaj soutěže v minivolejbalu pro nejmladší a začínající hráče proběhl na hale ZŠ Krnov, Janáčkovo náměstí 17 dne 10. 11. 2018 a překvapil počtem dětí i kvalitou hry organizátory i účastníky. Rekordních 86 dětí rozdělených do skupin začátečníci a pokročilí hrálo na “plný plyn.”

První turnaj soutěže v minivolejbalu pro nejmladší a začínající hráče proběhl na hale ZŠ Krnov, Janáčkovo náměstí 17 dne 10. 11. 2018 a překvapil počtem dětí i kvalitou hry organizátory i účastníky. Rekordních 86 dětí rozdělených do skupin začátečníci a pokročilí hrálo na “plný plyn.” Systém opět umožnil, aby hráli všichni a jen s minimálními pauzami, žádné prostoje ani nešťastné děti, které se nedostaly do hry, nebyly k vidění. Závěr opět potěšil všechny účastníky, děti odcházely s dobrotami i krásnými medailemi. Celou akci podporuje nejen KVS, ale především Město Krnov. Hráči ZŠ Krnov Janáčkovo náměstí se tentokrát blýskli, hráli velice pěkně, bylo jich opravdu hodně a trojice Pokorná – Mališová – Straka nám dokonce vybojovala 1.místo z celkových osmnácti týmů v kategorii pokročilí.

Volejbal měl ten den opravdu svátek. Turnaj v minivolejbale skončil senzačním úspěchem a uspěly i naše mladší žačky, které ten den bojovaly v Bílovci, získaly poprvé výhry a dokázaly postoupit, což nás netěší tolik jako fakt, že žačky dokážou hrát jako tým a hra vypadá stále lépe. Reprezentanti naší školy mají být tento víkend opravdu na co hrdí.

Příští turnaj v minivolejbale proběhne 9. 12. 2018 opět na naší krásné hale. Mladší žačky hrají 1. 12. zatím neznámo kde. Zájemci se mohou blíže informovat na stránkách www.voslezskaorlice.cz

text a foto: Martin Kopeček

 

Archivy