Volejbalová liga ZŠ zahájena

V neděli 25. 11. odstartovala soutěž žáků ZŠ ve volejbale pod hlavičkou VO Slezská Orlice. Turnaj proběhl na hale ZŠ Krnov, Janáčkovo náměstí 17 a mimořádně se vydařil. Soutěže se účastní celkem 9 týmů. Čtyři jsou z oddílu VO Slezská orlice, z toho více než 80% žáci ZŠ Krnov, Janáčkovo náměstí 17.

Volejbalová liga ZŠ zahájena, kvalifikaci naše reprezentace zvládla na výbornou.

V neděli 25. 11. odstartovala soutěž žáků ZŠ ve volejbale pod hlavičkou VO Slezská Orlice. Turnaj proběhl na hale ZŠ Krnov, Janáčkovo náměstí 17 a mimořádně se vydařil. Soutěže se účastní celkem 9 týmů. Čtyři jsou z oddílu VO Slezská orlice, z toho více než 80% žáci ZŠ Krnov, Janáčkovo náměstí 17. Dva týmy z oddílu TJ Krnov, a pak tým Bruntál, Vrbno pod Pradědem a Rýmařov.

Kvalifikace je především o rozdělení výkonnosti. Přesto se hrálo naplno a bojovalo se o každý bod. Kvalifikaci vyhrál tým TJ Krnov „A“, VO Slezská orlice „B“ byli druzí, VO Slezská orlice „A“ třetí. Další turnaj 27. 1. 2019 proběhne v Bruntále (zde nastoupí VO Slezská Orlice „C“ a „D“) a ve Vrbně pod Pradědem (tam bude hrát VO Slezská Orlice „A“ a „B“).

Celou soutěž podporuje Město Krnov, které taky dotuje nájem tělocvičny, nákupy cen atp. Za to mu patří veliký dík.

Nejbližší akce volejbalistů na hale ZŠ Krnov, Janáčkovo náměstí jsou sobota 1. 12. turnaj mladších žaček (týká se naší mladší části reprezentantů), neděle 9. 12. turnaj v minivolejbale (otevřen všem žákům ZŠ) a opět neděle 16. 12. turnaj starších žaček, kde hráčky VO Slezská Orlice bojují o udržení skupiny „D“. O prázdninách 28. 12. proběhne Memoriál Pavla Franka, turnaj žaček, kadetek a juniorek, který má uctít památku nedávno zesnulého rozhodčího a hráče, který pro krnovský volejbal vykonal mnoho dobrého a neměl by být zapomenut.

Bližší informace o všech akcích i všechny fotky a výsledky najdete na www.voslezskaorlice.cz

Archivy