Pěvecká soutěž 3. – 5. tříd

Poslední listopadové úterní odpoledne proběhla pěvecká soutěž pro děti 3. – 5. tříd. Celkem 27 žáků, kteří postoupili z třídních kol, postupně rozeznělo celou třídu krásnými melodiemi oblíbených písniček – lidových, z řad známých hitů a také vánočních.

Posluchači, kteří přišli zpěváčky podpořit, jednotlivé výkony ocenili zaslouženým potleskem. Děti zpívaly s radostí a odhodlaně. Kromě porotců z řad učitelů tentokrát hodnotila také porota dětská. Ta také rozhodla díky veliké konkurenci kvalitních pěveckých výkonů udělit v každé kategorii dvě třetí místa. Čekání na vyhodnocení nám zpestřily hádanky a také vybraná slova, z nichž jsme se ve skupinách pokusili vytvořit veršovanou zimní báseň o vločce. Společně jsme si zazpívali nejznámější vánoční písničky, které k nastávajícímu období neodmyslitelně patří. Vánoční rolničkou, kterou obdržel každý účastník pěvecké soutěže, jsme symbolicky odstartovali období adventu …
1. místa:
Sofie Naumovská, Tereza Koritarová, Anna Sovadinová
2. místa:
Aneta Stachovcová, Tomáš Laur, Julie Lihaříková
3. místa:
Eva Martínková, Nella Rösslerová, Jonáš Novotný
Michaela Žlebková, Viktorie Čepková, Jana Sedláková

Všem dětem děkujeme za účast.

Text a foto: Monika Galušková

Nejnovější příspěvky
Archivy