Vůně Vánoc

Čtvrteční odpoledne opět provoněla vůně Vánoc naší školu.Děti ze školní družiny si zpříjemnily adventní čas pečením perníčků. Tentonkrát to byl pan Perníček a paní Perníčková. V družince se s nimi již seznámily, když jsme společně vyráběli dárky pro seniory do domova důchodců.

Čtvrteční odpoledne opět provoněla vůně Vánoc naší školu.Děti ze školní družiny si zpříjemnily adventní čas pečením perníčků. Tentonkrát to byl pan Perníček a paní Perníčková. V družince se s nimi již seznámily, když jsme společně vyráběli dárky pro seniory do domova důchodců. Naši „papíroví perníčci“ snad babičky a dědečky v tomto vánočním čase potěší. I s ostatními dárky, které děti vytvořily v ostatních odděleních ŠD jsme je předali pracovnici komunitního centra Benjamín.
A co ty naše voňavé, upečené? Ty se dětem moc povedly. Ze zbytku těsta si vykrájely i další tradiční tvary, všechny si je ozdobily cukrovou polevou a za odměnu si je snědly.

Text a foto : Okapalová L.

Archivy