Největší turnaj v minivolejbalu od roku 2016

V neděli 9. 12. proběhlo na hale ZŠ Krnov, Janáčkovo náměstí 17, druhé kolo turnajů v minivolejbalu určených pro žáky ZŠ ve věku 6 – 15 let. VO Slezská Orlice díky podpoře města Krnova a Krajského volejbalového svazu opět připravila halu na nápor, které předčil očekávání.

V neděli 9. 12. proběhlo na hale ZŠ Krnov, Janáčkovo náměstí 17, druhé kolo turnajů v minivolejbalu určených pro žáky ZŠ ve věku 6 – 15 let. VO Slezská Orlice díky podpoře města Krnova a Krajského volejbalového svazu opět připravila halu na nápor, které předčil očekávání. Přijeli hráči z Bílovce, Kylešovic, Rýmařova, Zlatých hor, Bruntálu a Javorníku v celkovém počtu 98. Tak pestrou a početnou sestavu naše hala ještě nikdy na minivolejbale nehostila, všechny dosavadní rekordy tím byly rázem pokořeny.
Turnaj byl opět nabit zážitky i krásnými výkony. Všichni se snažili dodržet fair play i předvánoční duch, což se nakonec podařilo i přes vypjaté okamžiky ve finále skupin začátečníků i pokročilých. Závěr mile potěšil chuťové pohárky dětí, byly opět rozdány medaile a ceny. Protože se blíží Vánoce, jako překvapení připravila Slezská Orlice losování cen a dárků nejen pro hráče, ale i pro trenéry.
Další turnaj v minivolejbalu proběhne 13. 1. 2019. Bližší info najdete na stránkách www.voslezskarlice.cz

text a foto: Martin Kopeček

Archivy