Tisíc andělů

Dne 12. 12. se rozezněla koncertní síň svatého Ducha něžnými tóny a andělským zpěvem dětí-andílků našeho pěveckého sboru Janáčkovo Brumendo. Děti svým vystoupením zpříjemnili divákům předvánoční čas a čekání na Ježíška. V sále nebylo jediné volné místo. Úvod patřil zpěvu při svíčkách …

Dne 12. 12. se rozezněla koncertní síň svatého Ducha něžnými tóny a andělským zpěvem dětí-andílků našeho pěveckého sboru Janáčkovo Brumendo. Děti svým vystoupením zpříjemnili divákům předvánoční čas a čekání na Ježíška. V sále nebylo jediné volné místo. Úvod patřil zpěvu při svíčkách, dále následovalo pásmo písní menších zpěváků i starších zpěváků a na závěr se síň rozezvučila společným zpěvem. Zpívalo se s plyšovými pejsky, hrálo se na flétničky, bouchalo do boomwhackerů, šustilo se-netradičně- igelitovými sáčky. Bylo to velmi pestré. Za mikrofony předvedlo své pěvecké dovednosti několik sólistů a posluchači museli uhádnout dvě nelehké hádanky. Atmosféra byla kouzelná a vystoupení v rámci česko-polského projektu Náš svět hudby bylo velmi zdařilé. Mrkněte na záznam. Velký dík patří našim dětem a dospělým z Brumenda, také panu zvukaři Zavadilovi a realizačnímu týmu, zejména paní Mojžíšové.

video

Text: Martina Mrkvanová

Video: Jiří Hula

Archivy