Andělská škola

Jako v sedmém nebi se mohl cítit každý, kdo v pondělí navštívil třídu 2. A. Žáci se proměnili na andělíčky a byli andělsky hodní a pracovití. A co se v andělské škole děje? Od běžné školy se moc neliší. Plní se zde úkoly z matematiky a jazyka českého. 

Jako v sedmém nebi se mohl cítit každý, kdo v pondělí navštívil třídu 2. A. Žáci se proměnili na andělíčky a byli andělsky hodní a pracovití.
A co se v andělské škole děje? Od běžné školy se moc neliší. Plní se zde úkoly z matematiky a jazyka českého.
Ve čtení jsme se seznámili s archandělem Rafaelem z knížky Terezie Radoměřské Vánoce pro Kočku. Společně s Rafaelem a Celestýnem jsme prožili příběh, který se odehrál před Štědrým večerem. Poznali jsme, jak je důležité mít dobré srdce, i když je trochu neposedné a rozhoří se pro každou hloupost.
Chtěli bychom poděkovat paní učitelce Marcele Rychtové, která si pro nás celý příběh nachystala.
A popřát za všechny andílky andělské Vánoce plné pohody.

tř. učitelka M. Jiroušková

Předchozí

Následující

Nejnovější příspěvky
Archivy