Vánoční dílničky

Čekání na nejkrásnější svátky v roce si naši prvňáčci zkrátili vyráběním vánočních přání a ozdob. Spolu se svými rodiči se s chutí pustili do práce ve vánočních dílničkách. Během dvou hodin vznikly úžasné výrobky, které si pak všichni odnesli domů.

Čekání na nejkrásnější svátky v roce si naši prvňáčci zkrátili vyráběním vánočních přání a ozdob. Spolu se svými rodiči se s chutí pustili do práce ve vánočních dílničkách. Během dvou hodin vznikly úžasné výrobky, které si pak všichni odnesli domů. Paní učitelky se přesvědčily, po kom jsou děti tak šikovné. Na děti však čekalo ještě velké překvapení. Během vyrábění jim totiž Ježíšek donesl dárky. Všechny děti dostaly knížku, kterou si už brzy přečtou. 

Vánoční dílničky se vydařily a třídní paní učitelky byly moc rády, že si téměř všichni rodiče našli chviličku v předvánočním shonu a přišli s dětmi vyrábět. Krásné Vánoce všem!

text Jana Matějková
foto: Jana Matějková, Jana Zdráhalová, Martina Mrkvanová

Archivy