úterý

Krásným dnem se odměnil osud našemu kurzu za včerejší sadu zranění. Počasí bylo ráno drsné, ale postupně se umoudřilo. Žáci byli přímo vzorní a vedení nevycházelo z údivu. Všichni byli včas na srazech, vše bylo uklizeno, jak bylo zadáno, na svazích děti makaly a snažili se naplnit požadavky instruktorů.
Z dnešních zážitků bychom rádi vyzdvihli větu žáka ze skupiny mírně pokročilých, který prohlásil: „Překonal jsem strach, a bylo to v tom“. Dále pak ty, kteří pomohli našim i cizím lidem na svahu při pádu nebo ztrátě tyček atp. Palec nahoru má oddíl pokročilých, který získal nejvíce bodů při kurzu první pomoci.
V odpoledních hodinách se nám ukázal v celé kráse i Velký Kotel, který nám tím snad chtěl naznačit, že i zítra bude krásně.