středa

Překrásné, ale hodně mrazivé, počasí nás dnes čekalo na svazích při dopoledním lyžování, které jsme si opravdu užili. Žáci opět předvedli, že mají slušně nakročeno na titul nejúspěšnějšího lyžařského kurzu všech dob. Pokroky, které letos žáci dělají, nemají obdoby. Příjemné je i to, že se nikdo nezranil, naopak několik našich žáků pomohlo cizím zraněným či ztraceným (převážně dětem) na svahu a vysloužili si za to body, pochvalu a naše uznání.
Odpoledne byla povinná pauza od lyžování a místo toho se žáci vydali na okružní výlet kolem překrásného karlovského údolí. Na fotkách můžete zřetelně poznat, jak je vycházka zmohla, na druhou stranu za jejich řádění ve sněhu by se nemusel stydět průměrný labradorský retrívr.
Bodování týmů už nabírá na obrátkách. Momentálně vede oddíl pokročilých lyžařů s 47,5 body, především díky zvládnuté zdravovědě, ale dnešek změní určitě stav bodů, protože žáci absolvují teorii ohledně Jeseníků a pak je čeká test.
Zítra žáky čeká celodenní lyžování a dobrovolníky i večerní lyžovačka.

Nejnovější příspěvky
Archivy