Zábavné sportovní odpoledne

Prvňáčci ze ŠD si čtvrteční odpoledne mohli užít zcela sportovně. V naší tělocvičně bylo pro ně připraveno celkem 12 stanovišť. Parádní bylo, že jsme mohli využít celou plochu tělocvičny a tak se děti do sytosti vyběhaly a prověřily si svoje sportovní dovednosti.

Prvňáčci ze ŠD si čtvrteční odpoledne mohli užít zcela sportovně. V naší tělocvičně bylo pro ně připraveno celkem 12 stanovišť. Parádní bylo, že jsme mohli využít celou plochu tělocvičny a tak se děti do sytosti vyběhaly a prověřily si svoje sportovní dovednosti.
Vše bylo motivované zimními sporty a tak na překážkové dráze musely vylézt jako horolezci na největší horu světa ( švédská bedna), stali se z nich lyžaři na běžkách, hokejisti ( střelba na branku), musely proběhnout slalom s velkou papírovou koulí, projít přes lanový žebřík, běžet s větrem o závod ( s novinami na hrudi), skákat v pytli, v náročném „ sněhovém terénu“ skákat pozpátku atd.
Děti měly dostatek prostoru si zaběhat i pohrát si s míčem.
Na závěr byly odměněny diplomem a malou sladkostí.

Text a foto: Okapalová L.

Archivy