Konverzace

Žáci naší školy mají možnost každý týden v úterý navštěvovat konverzační kurz s rodilým mluvčím panem Grahamem Gibsonem, rodákem ze Skotska. Pan Gibson je vystudovaným učitelem angličtiny a dějepisu. Tyto předměty vyučoval na základní a střední škole v Anglii a celý svůj život se věnuje práci s dětmi a mládeží. Je to zajímavá a empatická osobnost, která se dokáže přizpůsobit různým typům žáků. Hovoří britskou angličtinou, má titul Lord, hovoří plynule nejrůznějšími dialekty používanými ve Skotsku, Walesu, Kanadě či Austrálii, vede kapelu skotských tanců, která obdržela několik významných ocenění, procestoval spoustu zemí. Učil rovněž znakovou řeč a po přestěhování do České republiky učil angličtinu na Ostravské univerzitě. Nyní se věnuje práci lektora konverzačních kurzů pro mládež v našem regionu.

V úterý 12. února 2019 proběhne ukázková hodina s panem Grahamem Gibsonem.
Každé úterý v učebně A 112 (pavilon A, učebna 9.A )

Žáci 6.-7. ročníku 14:00-15:00
Žáci 8.-9. ročníku 15:00-16:00.

V případě zájmu kontaktujte p. uč. Hlaváčovou osobně nebo mailem ([email protected]).

Nejnovější příspěvky
Archivy