Olympiáda v anglickém jazyce

Olympiáda v anglickém jazyce se konala 23. ledna 2019 a zúčastnilo se jí celkem 20 žáků 6.-9. ročníku. Soutěž se skládala z popisování obrázku a řešení situace na vylosované téma. Soutěž byla napínavá až do úplného konce.

Olympiáda v anglickém jazyce se konala 23. ledna 2019 a zúčastnilo se jí celkem 20 žáků 6.-9. ročníku. Soutěž se skládala z popisování obrázku a řešení situace na vylosované téma. Soutěž byla napínavá až do úplného konce. Všichni soutěžící potěšili porotu svými skvělými jazykovými dovednostmi a schopností reagovat na nečekané či záludné otázky.

A kdo nás bude reprezentovat v okresním kole soutěže v anglickém jazyce? O vítězích bylo těžké rozhodnout. Porota nakonec udělila 1. místo Filipu Wetzelovi v kategorii A (6.-7. ročník) a Miriam Raidové a Patriku Kurtišovi v kategorii B (8.-9.ročník). Dalšími úspěšnými soutěžícími byli:

kategorie A (6.-7.ročník)

2.-3. místo Nela Bedaňová a Josef Havlíček

kategorie B (8.-9.ročník)

3. místo David Ticháček

Všem soutěžícím děkujeme za skvělou reprezentaci svých tříd, vítězům blahopřejeme k úspěchu a postupujícím přejeme úspěšnou účast v okresním kole 13. února 2019 v SVČ Méďa Krnov.

Kabinet JA

Následující

Nejnovější příspěvky
Archivy