Zpíváme si pro radost

Postavit se před publikum a zazpívat nějakou písničku není pro spoustu dětí ani dospělých jednoduchý úkol. Naši malí zpěváčci z I. a IV. oddělení se však tohoto úkolu zhostili velmi zodpovědně. Na soutěž se poctivě připravovali a doma společně s rodiči i trénovali.

Zpívání a tancování,

máme všichni rádi,

proto rádi soutěžíme

a jsme kamarádi.

Postavit se před publikum a zazpívat nějakou písničku není pro spoustu dětí ani dospělých jednoduchý úkol. Naši malí zpěváčci z I. a IV. oddělení se však tohoto úkolu zhostili velmi zodpovědně. Na soutěž se poctivě připravovali a doma společně s rodiči i trénovali. Výběr písniček byl velmi rozmanitý a byla znát i velká nervozita na všech soutěžících. Na začátku soutěže a na uvolnění atmosféry si děti společně zazpívaly a zatancovaly. A potom už vše mohlo začít. Rozhodování všech porotců nebylo vůbec jednoduché. Všechny děti byly velmi šikovné a i při krátkých výpadcích textů, vše s pomocí kamarádů zvládly na výbornou. Všichni soutěžící si odnesli upomínkový list, dárek a nechyběla ani malá sladkost. Všem dětem ještě jednou gratuluji za předvedené výkony a těšíme se na další společné zpívání.

 

text a foto: Blanka Šrubařová

Archivy