Konverzace s rodilým mluvčím

Ve spolupráci s jazykovou školou HELLO mají žáci naší školy možnost navštěvovat konverzační kurzy s rodilým mluvčím. Nabízíme tuto možnost žákům 6.-9. ročníku, kteří se mohou hlásit na níže uvedené adrese. Od února 2019 povede tyto kurzy pan Graham Gibson, rodák ze Skotska.

Ve spolupráci s jazykovou školou HELLO mají žáci naší školy možnost navštěvovat konverzační kurzy s rodilým mluvčím. Nabízíme tuto možnost žákům 6.-9. ročníku, kteří se mohou hlásit na níže uvedené adrese. Od února 2019 povede tyto kurzy pan Graham Gibson, rodák ze Skotska.

Pan Gibson je vystudovaným učitelem angličtiny a dějepisu. Tyto předměty vyučoval na základní a střední škole v Anglii a celý svůj život se věnuje práci s dětmi a mládeží. Hovoří britskou angličtinou, má titul Lord, hovoří plynule nejrůznějšími dialekty používanými ve Skotsku, Walesu, Kanadě či Austrálii, vede kapelu skotských tanců, která obdržela několik významných ocenění, procestoval spoustu zemí. Učil rovněž znakovou řeč a po přestěhování do České republiky učil angličtinu na Ostravské univerzitě. Nyní se věnuje práci lektora konverzačních kurzů pro mládež v našem regionu.

V úterý 12. února 2019 proběhne ukázková hodina pro žáky i jejich rodiče s panem Grahamem Gibsonem v učebně A112.

Žáci 6.-7. ročníku 14:00-15:00
Žáci 8.-9. ročníku 15:00-16:00.

V případě zájmu kontaktujte p. uč. Hlaváčovou osobně nebo mailem ([email protected]).

Archivy