ŠKOLNÍ VEČÍREK / a jeho velká mise/

Milí rodiče, 15. března pořádá Klub rodičů tradiční školní večírek. Letos bude mít tato společenská akce ještě jeden rozměr – další přidanou hodnotu.

Milí rodiče,

15. března pořádá Klub rodičů tradiční školní večírek.

Veřejná anketa k webu školy, kterou jsme připravili na podzim minulého roku, přinesla mnoho zajímavých podnětů rodičů. Nejčastěji se opakovaly tyto požadavky:

• zrychlit a zjednodušit vyhledávání na webu
  • zpřehlednit příspěvky
  • zařadit kalendáře akcí

Na lednové schůzi klubu byla schválena finanční pomoc škole – právě výtěžek z letošního večírku bude určen k částečnému financování nové webové prezentace školy.

Společně jsme již dokázali mnoho, zdoláme i tuto metu?

Zapojit se můžete:

• zakoupením vstupenky na školní večírek a lístků tomboly
  • zakoupením sponzorské vstupenky

Sponzorskou vstupenku dostane tento týden každý žák školy – její hodnota je 50 Kč.
Částku můžete zaplatit svému třídnímu učiteli /poslat po dítěti/, případně můžete tuto vstupenku zakoupit na recepci školy u paní Moravcové.

Věříme, že se nám podaří, také pomocí těchto sponzorských vstupenek, společně dosáhnout cíle.

Navíc – jeden ze sponzorů bude vylosován a vychutná si večeři pro dva v restauraci Cvilín. Vyhráváme však všichni – skvělým pocitem, že se dokážeme spojit pro dobrou věc.

Pokud se rozhodnete podpořit školu na její cestě k nové, atraktivní formě prezentace, která nám všem bude lépe sloužit, patří vám velký dík. Více také na webových stránkách Klubu rodičů

Děkujeme!

Váš Klub rodičů