Karnevalový rej

Je tu opět období Masopustu. Prvňáčci si ve školní družině mohli užít v pátek 15.2. karnevalový rej v tělocvičně. Bylo pro ně připraveno celkem 12 stanovišť s nejrůznějšími úkoly.

Nejdříve se děti převlékly do svých karnevalových masek. A že byly podařené! Hemžilo se to princeznami, čaroději, pirátkou, kočkou i dalmatýnem, byla tu i zebra s králíčkem, poletovali zde motýlci a berušky a nechyběl ani kovboj s kolty nízko u pasu.
Všechny tyto skvělé masky se nejdříve pořádně roztančily a zadováděly si při karnevalové diskotéce a pak se pustily do plnění úkolů, které se jim podařilo zvládnout znamenitě.
Všichni si tak zaslouženě odnesli diplom i sladkou odměnu.

Text a foto: Okapalová L.