Klub deskových her a zábavné logiky

Každé pondělí od 15,00 do 16,30 se scházíme v Klubu deskových her, kde hrajeme spoustu zajímavých her. Rozvíjíme si logické a strategické myšlení, trénujeme finanční gramotnost, samostatné rozhodování a jiné dovednosti. Zároveň se samozřejmě i náramně dobře bavíme. Téměř každou schůzku se seznamujeme s novou hrou.

Každé pondělí od 15,00 do 16,30 se scházíme v Klubu deskových her, kde hrajeme spoustu zajímavých her. Rozvíjíme si logické a strategické myšlení, trénujeme finanční gramotnost, samostatné rozhodování a jiné dovednosti. Zároveň se samozřejmě i náramně dobře bavíme. Téměř každou schůzku se seznamujeme s novou hrou. V klubu však podnikáme i jiné zajímavé aktivity. Luštíme záhady, křížovky, kvízy, hádáme hádanky, řešíme matematické úlohy, předvádíme kouzla a pronikáme do tajů záhad. Hrajeme karetní hry, skládáme logické skládanky. V klubu máme velkou nabídku her. Také si nosíme své hry z domu, abychom si je všichni společně mohli zahrát. V klubu je vždy zábava. Přijďte se podívat a zahrát si s námi.

text a foto: Ivana Weisnerová

Realizováno v rámci projektu: „Podpora inovativních metod vzdělávání” s finanční podporou EU OP VVV.

Nejnovější příspěvky
Archivy