Jsme otevřená škola

Dva týdny otevřených dveří jsou za námi a my děkujeme, že jste byli s námi u toho. Co všechno jste mohli vidět? Co nového jste se dozvěděli? Co Vás překvapilo, co potěšilo, co bylo zajímavé? Jakými metodami pracují Vaše děti? Naše škola připravuje žáka na skutečný život.

Dva týdny otevřených dveří jsou za námi a my děkujeme, že jste byli s námi u toho. Co všechno jste mohli vidět? Co nového jste se dozvěděli? Co Vás překvapilo, co potěšilo, co bylo zajímavé? Jakými metodami pracují Vaše děti? Naše škola připravuje žáka na skutečný život. Měkké dovednosti jsou zaměstnavateli nejžádanější a zároveň se nejhůře hledají. Najít šikovného jedince s tím správným mixem dovedností je složité. Nejhůře se hledají kandidáti, kteří dokážou řešit problémy, umí komunikovat, organizovat a spolupracovat. Tohle všechno se učíme.

Kolektiv pedagogů

Reakce vyučíjících a dětí

Reakce rodičů

 

Archivy