Jarní tvoření ve ŠD

Prvňáčci ze školní družiny oslavili příchod jara tvořením. Pro změnu jsme nepracovali ve školních lavicích, ale vydali jsme se do Střediska ekologické výchovy za panem Bodešínským, který si pro děti připravil jarně – velikonoční výrobky.
Po veselém přivítání se děti pustily do práce, obkreslovaly, stříhaly, lepily, zapichovaly a tak jim pod rukama vznikaly pěkné výrobky, ze kterých měly radost.

Prvňáčci ze školní družiny oslavili příchod jara tvořením. Pro změnu jsme nepracovali ve školních lavicích, ale vydali jsme se do Střediska ekologické výchovy za panem Bodešínským, který si pro děti připravil jarně – velikonoční výrobky.
Po veselém přivítání se děti pustily do práce, obkreslovaly, stříhaly, lepily, zapichovaly a tak jim pod rukama vznikaly pěkné výrobky, ze kterých měly radost.
Zpátky do družinky jsme odcházeli s úsměvy na tvářích, protože s p. Bodešínským je to vždycky prima.
Tímto mu moc děkujeme, že s námi strávil první jarní odpoledne a budeme se opět s dětmi těšit na nějakou další společnou akci.

Text a foto: Okapalová L.

 

Archivy