Poslední turnaj v minivolebalu důstojně uzavřel sezónu

V neděli 14. 4. 2019 ukončili volejbalisté Slezské Orlice letošní sezónu otevřených turnajů v minivolejbale. Turnaje se účastnili opět i hráči z jiných měst, přijel tradičně Bílovec, Rýmařov, Javorník a další. Celkový počet 95 účastníků vytížil opět halu ZŠ Krnov Janáčkovo náměstí 17 na maximum.

V neděli 14. 4. 2019 ukončili volejbalisté Slezské Orlice letošní sezónu otevřených turnajů v minivolejbale. Turnaje se účastnili opět i hráči z jiných měst, přijel tradičně Bílovec, Rýmařov, Javorník a další. Celkový počet 95 účastníků vytížil opět halu ZŠ Krnov Janáčkovo náměstí 17 na maximum. Díky podpoře města Krnova, Krajského volejbalového svazu a Moravskoslezského kraje bylo možné nejen celý turnaj úspěšně realizovat, ale také rozdat dětem medaile ve všech kategoriích spolu s chutnými a jistě výživnými cenami a dary.
Poslední turnaj také definitivně rozhodl o letošních držitelích prestižního poháru Slezské Orlice, kde jsou zaznamenáni pouze hráči s nejvyšším počtem bodů ve své kategorii za celou sezónu. Těší nás, že 5 finalistů z 12 patří do našich řad. Všichni budou zvlášť oceněni na slavnostním vyhlášení, které proběhne v síni sv. Ducha.
Poděkování patří za celou sezónu pomocníkům a organizátorům, bez nichž by turnaj nemohl proběhnout. Zároveň chci poděkovat rodičům dětí za podporu a dětem samotným za překrásnou sezónu plnou volejbalových zážitků.
Další volejbalové události sledujte na našich stránkách www.voslezskaorlice.cz

Nejnovější příspěvky
Archivy