Naši úspěšní závodníci zazářili

Velikonoční prosluněná sobota nám přinesla medailový den na atletických závodech krajské úrovně v Ostravě. Naši malí atleti dosáhli mnoha medailových umístění v jednotlivých disciplínách soutěžního čtyřboje. A k tomu celkem 2 zlaté a 1 bronzovou medaili v celkovém hodnocení čtyřboje. Doslova nepřekonatelní byli zejména ve skoku dalekém a sprintu na 60m.

Velikonoční prosluněná sobota nám přinesla medailový den na atletických závodech krajské úrovně v Ostravě. Naši malí atleti dosáhli mnoha medailových umístění v jednotlivých disciplínách soutěžního čtyřboje. A k tomu celkem 2 zlaté a 1 bronzovou medaili v celkovém hodnocení čtyřboje. Doslova nepřekonatelní byli zejména ve skoku dalekém a sprintu na 60m. Zlatou medaili si po špičkových výkonech přivezli Fanda a Štěpán, bronzovou medaili vybojovala Viktorka. Všechny výkony střežila cílová kamera. Gratulujeme.

Slunné počasí vystřídal minulou sobotu déšť a chladné počasí. Děti se nezalekly. Běžecké závody v Trojhalí ovládla „doslova hujersky“ atletika Človíček v hojném počtu. Prostředí bylo netradiční a hodně zajímavé. Trasa vedla venkovním prostředím Karoliny i halou uvnitř. Krásná umístění získali: Pavlík, Fanda, Vikča, Julča a naši budoucí prvňáčci Vilémek a Matoušek. Byli úžasní.

Co všechny závody spojuje? Nadšené děti, usměvavé tváře, parádní výkony, rychlost, síla, vytrvalost, šikovnost, chuť se hýbat a makat, zlepšovat své osobáky, fandící rodiče, trpělivost, strávený čas pohybem a radostí. Rodiče za to všechno děkují skvělé partě trenérů atletiky Človíček, zejména pak trenérce Markétě Skalické. Good job.

Nadšení rodiče

Archivy