Sdílená RADOST … a velké DÍKY

V úterý 9.4. jsme se v počtu 22+1 vydali na okresní kolo Matematické olympiády. Opravdu! 22 dětí, které prošly školním a domácím kolem této soutěže. 7 šesťáků, 7 sedmáků a 8 osmáků. Jsme rádi, že děti šly do soutěže s nasazením a že si vedly fakt skvěle, obohatily řady našich úspěšných řešitelů i řady medailistů! 

V úterý 9.4. jsme se v počtu 22+1 vydali na okresní kolo Matematické olympiády. Opravdu! 22 dětí, které prošly školním a domácím kolem této soutěže. 7 šesťáků, 7 sedmáků a 8 osmáků. Mohla bych popsat, jak to bylo složité, kolik se celkem sešlo dětí atd. Ne,nebudu to psát. Napíši, že jsme rádi za každého našeho človíčka z “pětky”, který věnoval svůj čas přípravě. Jsme rádi, že děti šly do soutěže s nasazením a že si vedly fakt skvěle, obohatily řady našich úspěšných řešitelů i řady medailistů! Všem patří OBROVSKÉ DÍKY!


Výsledková listina MO_6

Výsledková listina MO_7
Výsledková listina MO_8

Zadání domácího a okresního kola je zde.

Dlouhodobé výsledky našich žáků v matematice

Za kabinet matematiky: M. Mylková

Nejnovější příspěvky
Archivy