Zveme Vás na GREATEST SHOW ON EARTH

Přátelé i příznivci, nemožné se stává skutkem pomalu, ale jistě. Na naší akci Greatest show on Earth (26.6. v 17:30 v divadle v Krnově) budeme mít animace profesionálně vyrobené v Brně, zvučení od firmy ZZ Music a na 99% i plamennou show – ukázka v odkaze – kterou nám půjčí firma FlashSFX. Kdo přijde, nebude litovat!! 

Žáci naší školy ze tříd 6. B, 7. B a 8. B ve spolupráci s MAP a SAHem srdečně zvou rodiče, známé i učitele na multikulturní akci, která proběhne 26. 6. 2019 v 17:30 v Městském divadle v Krnově. Uvidíte ukázku společenských tanců a irské polky. K vidění bude ukázka miniopery z autorské dílny dvojice Uhlíř/Svěrák. Divadelní výstup zobrazuje řecké báje „Souboj titánů“. Vše doplní kvalitní hudba, profesionální zvučení (ZZ Music) a tématické animace zpracované v brněnských studiích. Závěr tvoří více než desetiminutová skladba s animací znázorňující zrod, vývoj a konec planety Země.
Vstupné pro dospělé je 50,-, děti zdarma
Nenechte si ujít show, která Vám zpříjemní konec roku a nastartuje vám prázdniny.

Archivy