Badmintonový turnaj

Již čtvrtý ročník vzájemného měření sil našich badmintonistů s žáky ZŠ Zátor se uskutečnil ve čtvrtek 30. května v naší tělocvičně. Celkem se turnaje zúčastnilo 18 dětí, z toho 10 našich borců. Hrála se klasická čtyřhra stylem každý s každým. Turnaj byl velmi náročný. Každý tým musel odehrát 8 zápasů a každý zápas se hrál na dva sety do 15 bodů. Únava šla na konci turnaje vidět úplně na všech. Dokonce i na rozhodčích. Bez ztráty jediného setu celým turnajem vítězně prošla dvojice Tomáš s Jonášem, s jednou prohrou se hned za nimi umístili Marek s Arielem a na stupních vítězů je doplnili oba Davidové. Naše škola tedy obsadila kompletní stupně vítězů, ale dařilo se i zbylým dvojicím. Premiéru si odbyli i Franta s Filipem a také Tomáš s Pepou. Zátorští předvedli také výborné výkony a vítězství nám rozhodně nedali zadarmo. Chtěl bych tímto poděkovat všem našim hráčům za skvělou reprezentaci naší školy. Velký dík si zaslouží také ZŠ Zátor a TJ Loučka za pomoc při organizaci a za sponzorský dar. Již teď se těšíme na další turnaj.

Nejnovější příspěvky
Archivy