Dorazil balík

Ve středu 28.8. odpoledne dorazil do školy balík, adresovaný všem zaměstnancům naší školy. Ve čtvrtek jsme jej všichni zvědavě okukovali na recepci , četli jsme si vzkazy umístěné na balíku a vytvářeli si domněnky, co se v něm asi skrývá za překvapení. Teprve v pátek  , symbolicky v 8:00 hod. jsme jej společně otevřeli. Nevěřili jsme vlastním očím! Každý z učitelů, vychovatelů, asistentů i správních zaměstnanců v něm našel obálku se svým jménem. A co bylo v obálce ukryté? Když si prohlédnete fotky, uvidíte to krásné přání , které nám všem poslal Klub rodičů. Milí rodiče, moc Vám za toto překvapení děkujeme, škoda, že jste neviděli to překvapení, radost a dojetí v očích těch, co obálky převzali! Děkujeme Vám nejen za balíček, přání, za  večírek, který pořádáte, za to, že na nás nezapomínáte na Den učitelů, ale hlavně za to, že naše škola je i Vaše! Ještě jednou moc děkujeme a těšíme se na spolupráci s Vámi v letošním školním roce.

Hana Wiedemanová