Vítáme vás na novém webu

Náš starý web, který vás informoval o dění ve škole už od roku 2011, se s vámi loučí. Na jeho místo nastoupily nové webové stránky, které nám připravilo krnovské ANDERLE studio. Chtěli jsme, aby nové prostředí bylo moderní a vyhovovalo vašim potřebám. Proto vznikalo ve spolupráci s Klubem rodičů a jeho členkám Janě Mojžíšové a Zuzaně Matelové velmi děkujeme za čas, který přípravě, konzultacím a vývoji nových stránek věnovaly. Součástí nového informačního systému je nové logo školy a v brzké době spustíme také facebookový profil, o kterém budete informováni.

Domovskou adresou našeho webu bude doména zsjnkrnov.cz. Na stránky se ale dostanete i přes starou adresu zs5krnov.cz.

Během prvních týdnů budou ještě probíhat dílčí úpravy a doladění některých funkcí (např. kalendáře), proto prosím o trpělivost a pochopení.

Rádi uvítáme také vaše podněty a návrhy. Věřím, že si na naše stránky rychle zvyknete, budete je rádi navštěvovat a najdete na nich vše co potřebujete.

S přáním příjemného prohlížení Karel Handlíř.

Archivy