Pomůžete nám s registrací?

Již druhým rokem se měsíc říjen nese ve znamení soutěže Logická olympiáda, kterou pořádá Mensa ČR. Registrace probíhá jen do 30.9. 2019.

PROČ DO „TOHO“ JÍT?

Protože tato soutěž je založena na kreativitě a rozvíjí schopnost samostatného logického uvažování. 🙂

Protože TY NA TO MÁŠ 🙂

PROČ DO „TOHO“ NEJÍT?

Protože soutěž zabere čas ve výuce. 🙂

Protože je „fakt trapas“ ukázat ostatním, že na to máš. 🙂

Stejně letos, jako loni nemůžeme s dětmi udělat registraci ve škole (GDPR). 🙁

Prosím Vás o zaregistrování doma, neboť rodiče udělují svůj souhlas s registrací. POZOR! Na jeden kontaktní mail lze zaregistrovat pouze jedno dítě.

Postup:
www.logickaolympiada.cz
1)kliknou na zelený odkaz – registrace prosím zde
2)vyplnit registrační údaje dítěte – okres Bruntál, škola: Krnov, Janáčkovo nám.17 (nabízí se), ročník, třída (např. 6A), kategorie (podle věku a třídy): A1 – 1.ročník, A2 – 2.ročník, A – 3.-5.ročník, B -6.-9-ročník
3)prosím ponechte volbu zobrazit výsledky učitelům
4)zaklikněte souhlas s pravidly
5)kontaktní údaj na rodiče
6)klik na zaregistruj mě

7) otevřít kontaktní mail a kliknout na link J

8) hotovo – zapsat si přihlašovací údaj a KOD registrace (u menších dětí doporučuji zaslat KOD vyučujícímu matematiky)

Co musí udělat rodič? Na jeho kontaktní mail vám přijde zpráva (kontrolujte i SPAM), kde potvrdíte klikem na link, že souhlasíte s registrací.
Po tomto kroku přijde na mail uvedený při registraci KOD, který slouží k přihlášení do soutěže.

Soutěž probíhá on-line a zahrneme ji do výuky.

A – v termínu 1.-7.10.

B – v termínu 8.- 14. 10.

A1,A2 – v termínu 22.-28.10.

Děkujeme za podporu a pomoc s registrací.

Leták