Kovbojové 2019

Již třetím rokem jsme na začátek prázdnin připravili pro děti dva turnusy letního tábora v Malé Morávce na téma „ Kovbojské eldorádo“. Pro děti byl připravený velmi pestrý program, který si společně užily. Celotáborová hra, kdy se sbíraly zlaté dolary, byla velmi motivující a týmy stále mezi sebou soutěžily, kdo jich získá více. Jezdilo se na koních, sportovalo, tančilo, loupilo, hledal se zlatý poklad, hrály se kovbojské hry v lese i na louce, střílelo se ze vzduchovek i laserové pistole…. Nechyběl ani pravý kovbojský guláš, který si děti samy v kotlíku na otevřeném ohni uvařily. Stezku odvahy zvládli také všichni kovbojové a kovbojky, za což jim patří veliká pochvala za statečnost. Navštívili jsme i soukromý ranč, kde trénují závodní koně. Ranč je známý tím, že zde trénoval i kůň Železník, který několikrát vyhrál Velkou Pardubickou. Letošní tábor se vydařil a už se všichni společně těšíme na další dobrodružství o příštích prázdninách. Téma si zvolily děti samy a je zatím tajné .

Fotky 1. turnus

Fotky 2. turnus

Následující

Nejnovější příspěvky
Archivy