Naše volejbalistky zvládly kvalifikaci na výbornou

Kvalifikační turnaj starších žaček pro celkem měli volejbalisté Slezské Orlice pořádat poprvé.  Neděli 22. 9. 2019 se na halu ZŠ Janáčkovo náměstí sjelo 6 týmů (v soutěži je jich celkem 24). Celá akce měla hladký průběh bez jakýchkoli komplikací a zdržování. Dostatek organizátorů a zapisovatelů, zkušenosti z minulých let spolu s ukázněností týmů a trenérů se podepsal na průběhu celého turnaje. Navíc na hřištích panovala místy opravdu nádherná sportovní atmosféra, kterou podpořili i aktivní diváci. Domácí hráčky VO Slezská Orlice složené především z žákyň ZŠ Janáčkovo náměstí 17 pod vedením nových trenérů měly k dispozici kromě povzbuzování rodičů i maskota a bubenický kotel, který pomáhal udržet formu. Vyplatilo se. U žaček sice není prioritou vyhrávat a postupovat, ale výhry vždycky potěší, a dívkám se podařilo porazit Frenštát pod Radhoštěm a TJ Krnov, k čemuž jim gratulujeme.

Kvalifikací byla zároveň odstartována sezóna krajských soutěží. Nábor do oddílu ale stále probíhá u všech kategorií. Veškeré informace sledujte na stránkách www.voslezskaorlice.cz

Text a foto: M. Kopeček

Archivy