Hračky našich prababiček

Skvělou výstavu hraček v krnovské kavárně a restauraci VILLA CAFE, našim dětem ze ŠD představila její majitelka paní Miroslava Vroblová. Poutavým životním příběhem přiblížila dětem svou cestu k panenkám a do světa hraček. Sběratelé se většinou specializují na určité období nebo typy panenek, ovšem paní Miroslava je má ráda všechny.  Kromě historických vzácností je tu i spousta hraček, kterých se mohou děti dotýkat. Najdeme zde téměř celý pohádkový svět, velké i malé panenky, které obklopuje nábytek ze šedesátých let, panenky, které vydávají zvuky, pláčou nebo tančí. Kluky však nejvíce zajímal cyklista na baterky, vojáčci, Aladin, který plní přání, různé mašinky a autíčka. Děti si zde mohly koupit i malý suvenýr a při odchodu pro ně měla paní Miroslava přichystané malé překvapení, které si odnesly domů. Výstava se dětem moc líbila a vřele ji doporučujeme všem babičkám a dědečkům, kteří zde zavzpomínají na své dětství.

 

Nejnovější příspěvky
Archivy