RODIČOVSKÁ KAVÁRNA

Generace X, Y, Z , Alfa – víte, co tyto pojmy znamenají a čím Vám může jejich znalost pomoci? V mnohém. Minimálně v porozumění tomu, jak vidíme svět my, rodiče,  jak jej vidí generace prvňáčků a jak puberťáci. A že jde o pořádný rozdíl.

Srdečně Vás zveme do první Rodičovské kavárny v tomto školním roce.  Nabídne zajímavé téma, výborného lektora, krásné prostředí Městské kavárny.

3 skvělé důvody proč si ještě dnes rezervovat místo v Rodičovské kavárně:

1. je to Váš “malý čas pro sebe” – už se vidíte s šálkem kávy v krásném prostředí Městské kavárny?

2. sdílený problém nebo starost je poloviční starost. Navíc s humorem jde všechno lépe!

3. výborný lektor, který Vám představí “tu dnešní mládež” trochu jiným úhlem pohledu. Jsou jiní? My jsme taky byli – a jak skvělí jsme dnes!

Bonusem je pohodová atmosféra a výtečné občerstvení. Počet míst je omezen prostorem salonku, je tedy lepší si místo rezervovat předem, přednáška je otevřena široké veřejnosti /vstupné i občerstvení zdarma/. Více na www.klub-rodicu.estranky.cz

Rezervace emailem na [email protected], smskou na tel. 775 982 422

Těšíme se na setkání s Vámi!

Archivy