Volejbalový maskot už má jméno!

Děti z prvního stupně ZŠ Janáčkovo náměstí 17 měli možnost pojmenovat maskota VO Slezská Orlice. Každý žák napsal navrhované jméno a to bylo zařazeno do slosování. Některá jména byla velmi originální, například „Postrach slepic“. Nakonec vyhrálo s celkovým počtem šestnácti hlasů lidové jméno Pepík, které maskot oficiálně převzal při zahájení prvního letošního turnaje v minivolejbalu, který proběhl 27. 10. na naší škole. Ač byly prázdniny a venku nádherné počasí, přesto se sešlo celkem 62 hráčů. Letošní ročník je výjimečný především ve změně kategorií, které byly upraveny, aby byl turnaj pro děti spravedlivější. To se vyplatilo, hráči už nemuseli procházet často nepříjemnou kvalifikací, kde se setkávali příliš silné týmy se slabšími. Místo toho se utkali ve třech skupinách se sobě rovnými. Krásné výkony korunovaly dobroty pro všechny a medaile pro vítěze. Minivolejbalové turnaje probíhají díky podpoře města Krnova a také moravskoslezského kraje. Ceny pro vítěze dodal Bivak Sport. Všem sponzorům děkujeme. Veškeré další informace sledujte na stránkách www.voslezskaorlice.cz

Archivy